DEZTOP

Топ 7 фільмів про полювання, які змусять задуматися

Полювання – це найдавніше ремесло, що збереглося і в наші дні. У сучасному світі полювання перетворилося на хобі й спорт.

1. Білий мисливець, чорне серце

Навіжений режисер Джон Вілсон їде в Африку на зйомки чергового шедевра. Але в самий розпал роботи раптово збігає, щоб пополювати на Чорного слона.

В основу картини Клінта Іствуда лягла реальна історія, що сталася на зйомках фільму «Африканська королева», а прототипом головного героя став знаменитий постановник Джон Х’юстон.

Неважко здогадатися, що Іствуд, який ще й зіграв головну роль, ототожнює себе зі своїм персонажем. Тому полювання тут набуває розмаху сповіді і має на меті розповісти глядачеві щось таємниче про самого себе.

2. Особливості національного полювання

Фінський студент-історик Райво збирається взяти участь у справжньому російському полюванні, щоб познайомитися з національними традиціями й звичками. І це вдається хлопцеві повною мірою.

Завдяки “Особливостям національного полювання” Олександр Рогожкін з фестивального автора для цінителів кіно перетворився на народного режисера. Причому за першим фільмом вийшли ще два продовження “Особливості національної риболовлі” і “Полювання в зимовий період”, які нітрохи не поступилися оригіналу в популярності.

3. Примара й Темрява

У 1898 році британський інженер Джон Паттерсон прибуває до Африки для будівництва мосту через річку Цаво. Однак все йде не за планом: в окрузі з’явилися два леви, які вбивають людей заради розваги.

Хоча в основу фільму лягла реальна історія про левів-людожерів, персонаж Чарльза Ремінгтона у виконанні Майкла Дугласа повністю вигаданий. Але гірше картина від цього ні в якому разі не стала.

4. Старим тут не місце

Робочий Льюеллін Мосс знаходить в пустелі два мільйони доларів, що залишилися після чиєїсь невдалої угоди наркотичних бандитів. Герой вирішує привласнити гроші собі, а шериф Ед Белл намагається переконати його. Тільки пізно: по сліду Мосса вже йде найманий вбивця і небезпечний психопат Антон Чигур.

У драматичному вестерні братів Коен Джош Бролін грає мисливця, але навіть з такими навичками його герою нічого протиставити персонажу Хав’єра Бардема. Адже той звик усувати мету, не соромлячись найжорстокіших методів.

5. Мисливець

Мисливцеві Мартіну належить розшукати та вбити останнього в живих сумчастого вовка (він же Тасманійський тигр) для потреб якоїсь біотехнологічної компанії. Прибувши на місце, герой селиться у матері двох маленьких дітей. Але жінка явно не в собі через недавнє зникнення чоловіка, який пропав в тих самих лісах, куди повинен відправитися Мартін.

Фактурний Віллем Дефо створив дуже переконливий образ професійного стрільця-мисливця. При цьому автори фільму не обмежуються одним жанром і примудряються поєднати драму про виживання з детективом і навіть бойовиком.

6. Легенда Г’ю Гласса

США, перша третина XIX століття. Загін американців, зайнятих збором хутра, зазнає серйозних втрат після нападу індіанців. Вся надія на провідника Х’ю Гласса, але той, як на зло, потрапляє в лапи Ведмедиці та з цінного помічника перетворюється на тягар. Один з членів команди, Джон Фіцжеральд, вирішує позбутися супутника, але навіть близько не уявляє, якою волею до життя володіє Гласс.

Історія Х’ю Гласса, одного з найвідоміших американських слідопитів і першопрохідців, абсолютно реальна. Його життя лягло в основу роману Майкла Панке, який потім майстерно переніс на екрани Алехандро Гонсалес Іньярріту.

В результаті вийшла неймовірно потужна картина про виживання сильно пораненої людини в диких умовах, а сцени бою Леонардо Ді Капріо з ведмедем не залишать байдужим жодного глядача.

7. Вітряна річка

Професійний мисливець Корі Ламберт знаходить в засніженому лісі тіло вбитої індіанської дівчини. Федеральна влада не зацікавлені в тому, щоб розслідувати явний «глухар», тому надсилають малодосвідчену співробітницю Джейн. Але та якраз горить бажанням розібратися в цій справі, проте без допомоги Корі їй не обійтися.

Герой Джеремі Реннера професійно відстрілює звірів, що становлять загрозу для населення. Але справжніми хижаками, як це часто буває, у фіналі «вітряної річки» виявляються все-таки люди.